Aktualności

KALENDARZ IMPREZ'2014


 

 

OD ZWOLNIENIA DO SAMOZATRUDNIENIA

Do 15 kwietnia trwa drugi etap rekrutacji do projektu. Uczestnicy mogą otrzymać bezzwrotną dotację do 40 tys. zł na założenie własnej firmy. Szczegóły www.odzwolnienia.firs.org.pl

 

TRZY DOLINY PROWADZĄ NABÓR WNIOSKÓW

Od 31 marca do 14 kwietnia br. Lokalna Grupa Działania TRZY DOLINY będzie prowadziła nabór wniosków na działania: Odnowa i Rozwój Wsi oraz Małe Projekty. Szczegóły na http://www.trzydoliny.eu/index.php/planowane-nabory oraz http://www.trzydoliny.eu/index.php/wnioski.

EKOINNOWACJE DROGĄ DO EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ PRZEDSIĘBIORSTW

"Centrum Szkoleń Progress" zaprasza do udziału w projekcie  ,,Ekoinnowacja drogą do efektywności energetycznej przedsiębiorstw”. W projekcie znajdzie się tylko 200 przedsiębiorstw produkcyjnych lub firm, które mają wpis CEIDG nr PKD Sekcja C. Celem projektu jest  redukcja kosztów produkcji przez: bezpłatną kompleksową analizę zużycia energii, bezpłatne doradztwo specjalistyczne(indywidualny opiekun), bezpłatne specjalistyczne szkolenie pracownicze. Wynikiem prowadzonych działań będzie opracowanie planu wykazującego minimalizację energii elektrycznej.

 

UWAGA NA OSZUSTÓW!!!

Do arsenału oszustów wyłudzających pieniądze na wnuczka, sprzedających wszystko i wszystkim za „wyjątkowo atrakcyjną cenę” dołączył niedawno kolejny sposób. Tym razem oszuści informują, że są pracownikami urzędu i prowadzą zbiórkę pieniędzy. Nie dajmy się nabrać! Burmistrz Solca Kujawskiego nie wydał żadnej zgody na zbiórkę pieniędzy przez osoby prywatne. O wszelkich takich sytuacjach prosimy informować POLICJĘ dzwoniąc pod numer 997. Pod żadnym pozorem nie wolno również podawać komukolwiek swoich danych tj. numeru dowodu osobistego, numeru PESEL oraz innych danych osobistych, nawet jeśli ktoś podaje się za pracownika urzędu. Także w takich wypadkach prosimy o niezwłoczne powiadomienie POLICJI.