czwartek
13
sierpnia
2020
Imieniny: Elwira / Diana / Helena

RSSRSS

Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej         Przejdź do: "Nowoczesna edukacja na poziomie podstawowym i gimnazjalnym w Gminie Solec Kujawski"

 

Konkurs na nazwę promu

Prom - wizualizacja.
20.03.2019

Jaką nazwę będzie miał prom pływający między Solcem a Czarnowem? Każdy z nas może przedstawić swoją propozycję. Wystarczy wziąć udział w konkursie na nazwę promu ogłoszonym przez marszałka województwa Piotra Całbeckiego, który zaprosił do organizacji konkursu samorządy i media regionalne. Nasza gmina oczywiście zgłosiła swój akces i włączyła się w przeprowadzenie konkursu.

Zasady są proste. Będzie składał się z dwóch etapów. Pierwszy, odbędzie się w oparciu o zasady ustalone przez poszczególnych partnerów, drugi – finałowy według regulaminu przygotowanego przez urząd marszałkowski, który jest fundatorem głównej nagrody - autor zwycięskiej nazwy otrzyma komplet rowerów dla maksymalnie czteroosobowej rodziny.

Na zgłoszenia propozycji nazwy (jedno zgłoszenie, jedna propozycja) będziemy czekali do 29 marca włącznie, do godz. 15.00. Można przesyłać je drogą mailową na adres: rzecznik@soleckujawski.pl lub promocja@soleckujawski.pl. Można także dostarczyć propozycję przynosząc ją do punktu informacyjnego (p. nr 1 na parterze urzędu) w zamkniętej kopercie z napisem „Konkurs na nazwę promu”.

1 kwietnia gminna komisja wybierze spośród zgłoszeń jedno, które wejdzie do finału. Wśród uczestników pierwszego etapu zostaną rozlosowane trzy komplety gadżetów promocyjnych. Ważne, aby propozycja nazwy była opatrzona imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu autora, abyśmy mogli się z nim skontaktować. Biorąc udział w zabawie wyrażamy tym samym zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów konkursu oraz na publikację wizerunku w razie otrzymania którejś z nagród.

Zgłaszane nazwy powinny spełniać następujące kryteria: nawiązywać do walorów województwa kujawsko-pomorskiego, jego położenia geograficznego, historii; budzić pozytywne skojarzenia z elementami symbolizującymi region; powinny być też zwięzłe, najlepiej jednowyrazowe i łatwe do zapamiętania.

Cóż, życzymy więc powodzenia i czekamy na propozycje mieszkańców.

Kapituła konkursowa wybierze zwycięską nazwę do 10 kwietnia. Do 17 kwietnia nastąpi ogłoszenie wyników i zwycięskiej nazwy. W poświątecznym tygodniu (między 23 i 26 kwietnia), urząd marszałkowski planuje wręczyć nagrody finalistom.

Do pobrania: 
Regulamin konkursu (132.33KB)
Autor publikacji: rzecznik
Data publikacji: 2019-03-20 10:37:54
Data modyfikacji: 2019-03-21 08:34:07
Liczba odsłon: 948
Pokaż rejestr zmian
DataOsoba dokonująca zmianOpis zmiany
21.03.2019 08:34:07rzecznikzałącznik został dodany
20.03.2019 10:39:24rzecznikedycja strony
20.03.2019 10:37:54rzecznikstrona została dodana

Czy wiesz, że

22 kwietnia 1890 roku wmurowano kamień węgielny pod gmach nowego ratusza miejskiego, którego głównym wykonawcą była firma budowlana Roberta Schillera.