czwartek
12
grudnia
2019
Imieniny: Ada / Aleksander / Dagmara

RSSRSS

Przejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej         Przejdź do: "Nowoczesna edukacja na poziomie podstawowym i gimnazjalnym w Gminie Solec Kujawski"

 

Ochrona Pamięci Walk i Męczeństwa


KALENDARZ STAŁYCH UROCZYSTOŚCI PAŃSTWOWYCH I NARODOWYCH ORAZ INNYCH ŚWIĄT W SOLCU KUJAWSKIM

 

                             NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI                                                                                

 BIEŻĄCE INFORMACJE

19 PAŹDZIERNIKA - NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI DUCHOWNYCH NIEZŁOMNYCH

W hołdzie wszystkim Duchownym Niezłomnym,  Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, ustanowił  dzień 19 października  "Narodowym Dniem Pamięci Duchownych Niezłomnych, nadając mu status święta państwowego.  W związku z niniejszym świętem,  Burmistrz Solca Kujawskiego, zarządziła flagowanie budynków użyteczności publicznej oraz ulic (ul. 23 Stycznia oraz Plac Jana Pawła II) w dniach od 18.10.2019 r. do 21.10.2019 r.

17 WRZEŚNIA - 80 ROCZNICA AGRESJI ZSRR NA POLSKĘ

27 WRZEŚNIA - DZIEŃ PODZIEMNEGO PAŃSTWA POLSKIEGO

W związku z 80 rocznicą agresji ZSRR na Polskę oraz Dniem Podziemnego  Państwa Polskiego, Władze Miasta organizują uroczyste obchody niniejszych uroczystości.
Przewiduje się następujacy porządek obchodów:
W dniu 17 września br. - "80 rocznica agresji ZSRR na Polskę":
Godz. 10:50 - spotkanie uczestników obchodów oraz pocztów sztandarowych przed budynkiem Urzędu Miejskiego. Następnie uroczyste złożenie wiązanek kwaitów oraz zapalenie zniczy na "Pomniku Niepodległości"(cmentarz ul. 23 Stycznia)
W dniu 27 września br.- "Dzień Podziemnego Państwa Polskiego":
Godz. 10:50 - spotkanie uczestników obchodów oraz pocztów sztandarowych przed Urzędem Miejskim. Następnie składanie kwiatów oraz zapalenie zniczy na "Pomniku Upamiętniającym Żołnierzy Armii Krajowej" (cmentarz ul. 23 Stycznia)

31 SIERPNIA - DZIEŃ SOLIDARNOŚCI I WOLNOŚCI, 1 WRZEŚNIA -80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

W związku z Dniem Solidarności i Wolności oraz 80 rocznicą napaści Niemiec hitlerowskich na Polskę w 1939 r.,  Władze Miasta organizują uroczyste obchody niniejszych uroczystości. Przewiduje się następujący porządek obchodów:
W dniu 31 sierpnia br. - "Dzień Solidarności i Wolności"
Godz. 9:45 - spotkanie uczestników obchodów oraz pocztów sztandarowych przed budynkiem Urzędu Miejskiego. Następnie uroczyste złożenie wiązanek kwiatów oraz zapalenie zniczy na "Skwerze Solidarności" (ul. 29 Listopada)
W dniu 1 września br.- 80 rocznica napaści Niemiec hitlerowskich na Polskę
Godz. 11:45
- spotkanie uczestników obchodów oraz pocztów sztandarowych przed Urzędem Miejskim. Następnie składanie kwiatów oraz zapalenie zniczy na Mogile Zbiorowej Pomordowanych w 1939 r. (ul. 23 Stycznia)
W dniu 5 września br. - obchody "Dnia Solidarności i Wolności"
Godz. 11:45 -
spotkanie uczestników obchodów oraz pocztów sztandarowych przed budynkiem Urzędu Miejskiego. Nastepnie uczestnictwo we mszy świętej o godz. 12:00 w kościele p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Po mszy świetej uroczyste złożenie wiązanek kwiatów  oraz zapalenie zniczy na "Skwerze Solidarnośći".

15 SIERPNIA - ŚWIETO WOJSKA POLSKIEGO

15 sierpnia to rocznica niezwykle ważnych wydarzeń w historii naszego państwa. W sierpniu 1920 r., wojska polskie pod dowództwem marszałka Piłsudskiego, stoczyły jedną z najważniejszych, zwycięskich bitew z najeźdźcą bolszewickim.  Zwycięska bitwa okrzynięta została "Cudem nad Wisłą" i zapobiegła zniewoleniu Polski oraz pozwoliła zachować uzyskaną w 1919 roku niepodległość. Upamiętniając ten wielki triumf polskiego oręża, Władze Miasta oraz Kurkowe Bractwo Strzeleckie organizują  uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. W ramach obchodów przewidziane jest uczestnictwo we mszy świetej o godz. 12:00 w kościele p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika oraz złożenie symbolicznych wiązanek kwiatów i zapalenie zniczy przy Pomniku Niepodległości.
Obchody uroczystości rozpoczną się zbiórką przy Urzędzie Miejskim 15 sierpnia 2019 r. o godz. 11:45 i wystawieniem pocztów sztandarowych.

1 SIERPNIA - NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
1 sierpnia 1944 roku wybuchło Powstanie Warszawskie, które w obliczu zbliżającej się ofensywy wojsk Armii Czerwonej, miało na celu umocnienie pozycji przyszłej, polskiej państwowości. Trwające przez 63 dni, zbrojne wystąpienie przeciwko okupantom, pochłonęło wiele tysięcy ofiar, zarówno wśród żołnierzy polskich jaki i ludności cywilnej. Z młodzieńczym entuzjazmem, biało- czerwonymi opaskami na ramieniu, rozpoczęła  się  walka o upragnioną wolność i niezależność. O wyzwoloną stolicę - Warszawę.
1 sierpnia 2019 r., Władze Miasta zapraszają na uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego. W ramach obchodów przewidziane jest złożenie symbolicznych wiązanek kwiatów i zapalenie zniczy na Pomniku Upamiętniającym Żołnierzy Armii Krajowej, zlokalizowanym na cmentarzu przy ul. 23 Stycznia w Solcu Kujawskim.  Uroczystości rozpoczną się zbiórką przy Urzędzie Miejskim w Solcu Kujawskim, w dniu 1 sierpnia br. o godz. 16:50 i wystawieniem pocztów sztandarowych.

3 MAJA - ŚWIĘTO NARODOWE TRZECIEGO MAJA

Maj to miesiąc szczególny dla każdego Polaka.
To okres, w którym przypadają uroczystości upamiętniające najważniejsze wydarzenia i symbole naszego kraju.

3 maja 2019 r. , Władze Miasta organizują obchody Narodowego Święta Trzeciego Maja. W ramach obchodów o godz. 12:00, odbędzie się uroczysta msza święta w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Solcu Kujawskim. Po mszy świętej delegacje złożą kwiaty na Pomniku Niepodległości, usytuowanym na cmenatrzu przy ul. 23 Stycznia 5.
Po zakończonej uroczystości, około godz. 13:15, odbędzie się koncert z balkonu Urzędu Miejskiego w wykonaniu zespołu  piosenki kabaretowej "Trzeci Oddech Kaczuchy".
Wydarzeniu towarzyszyła bedzie plenerowa wystawa  obrazów.

8 maja 2019 r., o godz. 9:30 w Otorowie, odbędzie się zorganizowana przez 2 Solecką Gromadę Zuchową CHOJRAKI Hufiec Solec Kujawski, uroczystość odsłonięcia wyremontowanego pomnika upamiętniającego Polaków zamordowanych przez Niemców. Po zakończonej uroczystości, o godz. 10:30, delegacje w ramach obchodów Nraodowego Dnia Zwycięstwa, złożą symboliczne wiązanki kwiatów na Pomniku Bohaterom Walki i Zwycięstwa (ul. 29 Listopada) w Solcu Kujawskim). O godz. 11:00 w obecności pocztów sztandarowych, odprawiona zostanie msza święta w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Solcu Kujawskim.

1 MARCA - NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

1 marca 2019 r., Władze Miasta organizują obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W ramach obchodów przewidziane jest złożenie symbolicznych wiązanek kwiatów i zapalenie zniczy na Pomniku Upamiętniającym Żołnierzy Armii Krajowej, zlokalizowanym na cmentarzu przy ul. 23 Stycznia w Solcu Kujawskim.
Uroczystości rozpoczną się zbiórką przy Urzędzie Miejskim w dniu 1 marca 2019 r. o godz. 10:50.

Pomnik Upmiętniający Żołnierzy Armii Krajowej

PRACE RENOWACYJNE - POMNIK W OTOROWIE

Wśród laureatów pierwszej edycji programu CZUWAMY! PAMIĘTAMY!, organizowanego przez Fundację "ORLEN- DAR SERCA" znalazła się 2 Solecka Gromada Zuchowa CHOJRAKI Hufiec ZHP Solec Kujawski, która w ramach programu wystąpiła o środki finansowe na prace rewitalizacyjne przy pomniku upamiiętniającym zamordowanych i spalonych Polaków przez Niemców latem 1944 r.
Prace rewitalizacyjne, przy wsparciu finasowym Gminy Solec Kujawski oraz soleckiej firmy "GRANIT" zostaną zrealizowane w lutym 2019 r. W sąsiedztwie pomnika, stanie "Krzyż brzozowy", będący symbolem fundacji, który został  wykonanany przez Nadleśnictwo Solec Kujawski.
Gmina Solec Kujawski wystąpiła w ramach programu dla wsparcia opieki nad miejscami pamięci narodowej do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego o środki finansowe na prace związane z renowacją Pomnika Pamięci Zamordowanych Mieszkańców Osady Rudy.

99 ROCZNICA POWROTU SOLCA KUJAWSKIEGO DO POLSKI ORAZ 74 ROCZNICA ZAKOŃCZENIA OKUPACJI HITLEROWSKIEJ 23 STYCZNIA 1945 R.

W związku z 99  rocznicą powrotu Solca Kujawskiego do Polski oraz 74 rocznicą zakończenia okupacji hitlerowskiej 23 stycznia 1945 r., Burmistrz Solca Kujawskiego, zaprasza  do wspólnego uczczenia tych ważnych wydarzeń. 

W ramach obchodów, w dniu  18 stycznia 2019 r., przewidziane jest złożenie symbolicznych wiązanek kwiatów oraz zapalenie zniczy przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich (cmentarz przy ul. 23 Stycznia 5).
W dniu 23 stycznia 2019 r. kwiaty zostaną uroczyście złożone na Mogile Zbiorowej Pomordowanych w 1939 r.

 Uroczystości w dniu 18 stycznia br. oraz 23 stycznia br. rozpoczną się  zbiórką uczestników  oraz pocztów sztandarowych  przy Urzędzie Miejskim w Solcu Kujawskim  o godz. 10:45.

27 GRUDNIA - 100 ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

W związku z 100 rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego, Burmistrz Solca Kujawskiego zaprasza do wspólnego uczczenia tego ważnego wydarzenia.  W ramach obchodów,  w dniu 27 grudnia 2018 r., przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich, zlokalizowanym na cmentarzu przy ul. 23 Stycznia 5 w Solcu Kujawskim, zapłoną znicze oraz zostaną złożone symboliczne wiązanki kwiatów.
Uroczystości rozpoczną się 27 grudnia 2018 r., zbiórka uczestników oraz pocztów sztandarowych przy Urzędzie Miejskim w Solcu Kujawskim o godz. 11:45.


ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI

 ROK 2019

 11 LISTOPADA

11 LISTOPADA

11 LISTOPADA

11 LISTOPADA

11 LISTOPADA

11 LISTOPADA

11 LISTOPADA

11 LISTOPADA

11 LISTOPADA

11 LISTOPADA

 27 WRZEŚNIA

27 września - Dzień Podziemnego Państwa Polskiego

27 września - Dzień Podziemnego Państwa Polskiego

27 września - Dzień Podziemnego Państwa Polskiego

27 września - Dzień Podziemnego Państwa Polskiego

  17 WRZEŚNIA

17 września - rocznica agresjii ZSRR na Polskę

17 września - rocznica agresjii ZSRR na Polskę

17 września - rocznica agresjii ZSRR na Polskę

   31 SIERPNIA, 1 WRZEŚNIA

31 sierpnia - Dzień Solidarności i Wolności

31 sierpnia - Dzień Solidarności i Wolności

1 1 września - 80 rocznica wybuchu II wojny światowej

1 wrześ nia - 80 rocznica wybuchu II wojny światowej

 1 SIERPNIA

Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego

Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego

Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego

 3 MAJA, 8 MAJA

Święto Narodowe Trzeciego Maja

Święto Narodowe Trzeciego Maja

Święto Narodowe Trzeciego Maja

Święto Narodowe Trzeciego Maja

Narodowy Dzień Zwycięstwa

 19 STYCZNIA, 23 STYCZNIA

Rocznica wyzwolenia Solca Kujawskiego spod okupacji hitlerowskiej

Rocznica powrotu Solca Kujawskiego do Polski

Rocznica wyzowlenia Solca Kujawskiego spod okupacji hitlerowskiej

 1 MARCA - NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych


ROK 2018 
 27 GRUDNIA

100 ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

100 ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

100 ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

100 ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO

 11 LISTOPADA

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

 1 WRZEŚNIA

1 WRZEŚNIA - obchody wybuchu II wojny światowej

1 WRZEŚNIA - obchody wybuchu II wojny światowej

1 WRZEŚNIA - obchody wybuchu II wojny światowej

1 WRZEŚNIA - obchody wybuchu II wojny światowej

1 WRZEŚNIA - obchody wybuchu II wojny światowej

 15 SIERPNIA

Święto Wojska polskiego

Święto Wojska Polskiego

Święto Wojska Polskiego

Święto Wojska Polskiego

Święto Wojska Polskiego

 1 SIERPNIA

 3 MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

3 MAJA - NARODOWE ŚWIĘTO TRZECIEGO MAJA

 1 MARCA

Obchody Narodowego Dnia Pamięći Żołnierzy Wyklętych

Obcvhody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięći Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięći Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięći Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięći Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięći Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięći Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięći Żołnierzy Wyklętych

Obchody Narodowego Dnia Pamięći Żołnierzy Wyklętych

 19 STYCZNIA

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

98 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Solec Kujawski

JAJKO

 ROK 2017
11 LISTOPADA

11 listopada - składanie kwiatów

11 listopada - składanie kwiatów

11 listopada - składanie kwiatów

11 listopada - składanie kwiatów

11 listopada - składanie kwiatów

11 listopada - składanie kwiatów

11 listopada - składanie kwiatów

11 listopada - składanie kwiatów

11 listopada - składanie kwiatów

11 listopada - składanie kwiatów

1  WRZEŚNIA

Obchody 1 września

Obchody 1 września

Obchody 1 września

Obchody 1 września

Obchody 1 września

Obchody 1 września

Obchody 1 września

Obchody 1 września

 15 SIERPNIA

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

15 SIERPNIA 2017

 8 MAJA

8 maja- składanie kwiatów

8 maja- składanie kwiatów

8 maja- składanie kwiatów

8 maja

8 maja- składanie kwiatów

8 maja- składanie kwiatów

 3 MAJA

3 maja - msza święta

 3 maja- składania kwiatów

3 maja- harcerze

3 maja

3 maja - składanie kwiatów

3 maja - składanie kwiatów

 1 MARCA

1 marca

1 marca

1 marca

1 marca

1 marca

1 marca

1 marca

1 marac - apel w Gimnazjum nr 2

1 marca - zawody pływackie

1 marca - ognisko harcerskie

1 marca- ognisko harcerskie

1 marca- ognisko harcerskie

1 marca- ognisko harcerskie

 1 marca- bieg

1 marca- bieg

 19 STYCZNIA

19 stycznia

19 stycznia

19 stycznia

19 stycznia

 ROK 2016
 11 LISTOPADA

11.11.2016

11.11.2016

11.11.2016

11.11.2016

11.11.2016

11.11.2016

11.11.2016

11.11.2016

11.11.2016

11.11.2016

11.11.2016

11.11.2016

 1 WRZEŚNIA

Hołd ofiarom II wojny światowej w Miejscach Pamięci Narodowej - złożenie wieńców

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

HOŁD POLEGŁYM W CZ. II W.Ś.

 15 SIERPNIA

Obchody Święta Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Obchody Święta Wojska Polskiego

Obchody Święta Wojska Polskiego

Obchody Święta Wojska Polskiego

Obchody Święta Wojska Polskiego

Obchody Święta Wojska Polskiego

Obchody Święta Wojska Polskiego

Obchody Święta Wojska Polskiego

 9 MAJA

Święto Patrona miasta - Świętego Stanisława
Msza w intencji Solecczan

Msza w intencji Solecczan - Święto Patrona

Msza w intencji Solecczan - Święto Patrona

Msza w intencji Solecczan - Święto Patrona

Msza w intencji Solecczan - Święto Patrona

 8 MAJA

Zdjęcia z obchodów Narodowego Dnia Zwycięstwa

Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa

 3 MAJA

Zdjęcia z obchodów Święta Konstytucji

obchody Święta Konstytucji

obchody Święta Konstytucji

obchody Święta Konstytucji

obchody Święta Konstytucji

obchody Święta Konstytucji

 1 MARCA

Zdjęcia z obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, z dnia 5 marca

Przemowa członka Bractwa Kurkowego

Kierownictwa składa wieńce ku pamięci Żołnierzom Wyklętym

Harcerze przy pomniku Powstańcó Wielkopolskich

Wręczanie medalów pamiątkowych uczestnikom biegu

 19 STYCZNIA

Do pobrania: 
uchwala_nr_1.pdf (277.84KB)
uchwala_nr_2.pdf (315.96KB)
regulamin.pdf (760.91KB)
Autor publikacji: OPWiM
Data publikacji: 2015-12-15 12:01:15
Data modyfikacji: 2019-11-14 12:41:08
Liczba odsłon: 4128
Pokaż rejestr zmian
DataOsoba dokonująca zmianOpis zmiany
14.11.2019 12:41:08OPWiMedycja strony
31.10.2019 11:00:56OPWiMedycja strony
31.10.2019 10:58:39OPWiMedycja strony
31.10.2019 10:57:05OPWiMedycja strony
24.10.2019 12:00:15Katarzyna Ciudzińskaedycja strony
18.10.2019 13:57:50OPWiMedycja strony
03.10.2019 13:31:12rzecznikedycja strony
03.10.2019 13:23:38OPWiMedycja strony
12.09.2019 10:28:47OPWiMedycja strony
12.09.2019 10:24:49OPWiMedycja strony
09.09.2019 09:34:59OPWiMedycja strony
29.08.2019 07:48:48OPWiMedycja strony
09.08.2019 10:24:28OPWiMedycja strony
09.08.2019 10:22:07OPWiMedycja strony
06.08.2019 11:44:08OPWiMedycja strony
06.08.2019 11:42:01OPWiMedycja strony
16.07.2019 12:29:15OPWiMedycja strony
16.05.2019 11:19:31OPWiMedycja strony
07.05.2019 10:46:04OPWiMedycja strony
26.04.2019 08:02:46OPWiMedycja strony
26.04.2019 08:00:33OPWiMedycja strony
07.03.2019 11:38:22OPWiMedycja strony
07.03.2019 09:57:35OPWiMedycja strony
06.03.2019 11:55:44OPWiMedycja strony
20.02.2019 07:42:28OPWiMedycja strony
19.02.2019 13:34:06OPWiMedycja strony
29.01.2019 10:16:00OPWiMedycja strony
16.01.2019 12:55:10OPWiMedycja strony
11.01.2019 11:35:04OPWiMedycja strony
07.01.2019 11:12:40Administratoredycja strony
07.01.2019 11:03:30Administratoredycja strony
07.01.2019 10:56:43Administratoredycja strony
07.01.2019 07:55:17OPWiMedycja strony
02.01.2019 14:42:00OPWiMedycja strony
02.01.2019 14:37:32OPWiMedycja strony
12.12.2018 10:08:58OPWiMedycja strony
12.12.2018 10:06:55OPWiMedycja strony
10.12.2018 12:41:30OPWiMedycja strony
21.11.2018 09:00:32OPWiMedycja strony
09.11.2018 11:58:33Katarzyna Ciudzińskaedycja strony
09.11.2018 11:57:57Katarzyna Ciudzińskaedycja strony
09.11.2018 11:56:39Katarzyna Ciudzińskaedycja strony
08.11.2018 13:39:39OPWiMedycja strony
07.11.2018 14:42:41OPWiMedycja strony
05.11.2018 14:19:04OPWiMedycja strony
02.11.2018 15:14:22OPWiMzałącznik został dodany
18.09.2018 13:18:55OPWiMedycja strony
12.09.2018 12:13:49OPWiMedycja strony
28.08.2018 10:47:49OPWiMedycja strony
28.08.2018 10:44:13OPWiMedycja strony
22.08.2018 11:54:39OPWiMedycja strony
13.08.2018 12:04:49OPWiMedycja strony
09.08.2018 14:43:13OPWiMedycja strony
03.08.2018 08:30:56Administratoredycja strony
03.08.2018 08:27:43Administratoredycja strony
03.08.2018 08:25:10Administratoredycja strony
03.08.2018 08:23:25Administratoredycja strony
03.08.2018 08:16:15Administratoredycja strony
03.08.2018 08:09:49Administratoredycja strony
03.08.2018 08:06:09Administratoredycja strony
03.08.2018 07:57:29Administratoredycja strony
03.08.2018 07:55:14Administratoredycja strony
02.08.2018 13:48:25Katarzyna Paliwoda - Kozakedycja strony
19.07.2018 14:03:23OPWiMedycja strony
16.07.2018 10:05:57rzecznikedycja strony
06.07.2018 15:00:31Katarzyna Ciudzińskaedycja strony
06.07.2018 13:51:59Katarzyna Ciudzińskaedycja strony
04.05.2018 14:07:43OPWiMedycja strony
04.05.2018 14:01:09OPWiMedycja strony
04.05.2018 13:50:47OPWiMedycja strony
26.04.2018 13:34:45OPWiMedycja strony
26.04.2018 13:32:34OPWiMedycja strony
19.04.2018 12:41:19OPWiMedycja strony
19.04.2018 12:35:52OPWiMedycja strony
18.04.2018 12:44:10OPWiMedycja strony
18.04.2018 12:28:37OPWiMedycja strony
18.04.2018 12:24:12OPWiMedycja strony
18.04.2018 11:55:27OPWiMedycja strony
18.04.2018 11:44:36Administratoredycja strony
18.04.2018 10:50:24OPWiMedycja strony
18.04.2018 10:49:07OPWiMedycja strony
18.04.2018 10:12:47OPWiMedycja strony
18.04.2018 10:11:59OPWiMedycja strony
16.04.2018 13:40:35OPWiMedycja strony
01.03.2018 14:51:33OPWiMedycja strony
01.03.2018 14:14:02OPWiMedycja strony
28.02.2018 10:53:18Marta Olszowiecedycja strony
27.02.2018 14:55:45Marta Olszowiecedycja strony
27.02.2018 14:55:14Marta Olszowiecedycja strony
27.02.2018 14:54:32Marta Olszowiecedycja strony
27.02.2018 14:51:40Marta Olszowiecedycja strony
27.02.2018 14:47:19OPWiMedycja strony
22.01.2018 13:38:32OPWiMedycja strony
22.01.2018 10:47:23OPWiMedycja strony
22.01.2018 10:21:55Marta Olszowiecedycja strony
22.01.2018 10:19:54Marta Olszowiecedycja strony
16.01.2018 16:16:16OPWiMedycja strony
15.12.2015 12:01:15OPWiMstrona została dodana